Про компанію

Історія компанії

Leo Energy – успішна компанія, яка надає якісні послуги у сфері будівництва та сервісного обслуговування електричних мереж. Ми здійснюємо електромонтажні роботи різного ступеня складності в секторі промисловості та виконуємо замовлення приватних осіб.

Ми застосовуємо сучасні технології, дотримуємось світових стандартів у сфері енергетики, що є запорукою ефективності функціонування споруджених об’єктів.

Наші переваги:

  • висока якість електромонтажних робіт;
  • ефективність будівництва та мінімальні строки виконання замовлень;
  • взяття до уваги побажань та виконання умов замовників;
  • помірні ціни.

Запорукою успіхів нашої фірми є тісна співпраця із зарубіжними та провідними українськими партнерами. У штаті компанії Leo Energy трудяться досвідчені електромонтажники, фахівці з прокладання високовольтних та низьковольтних електроліній, а також високопрофесійний інженерно-технічний персонал. При потребі ми залучаємо до виконання робіт фахівців інших спеціальностей: екскаваторників, бульдозеристів, кранівників.

Наша виробнича база оснащена потужною технікою та сучасним обладнанням. Продукція, яку виробляє фірма, проходить контроль на відповідність вимогам стандартів. Усі наші вироби сертифіковані і придатні до використання в конструкціях, визначених технічними умовами.

Компанія Leo Energy забезпечує електромонтажні бригади необхідною технікою, спецодягом, вимірювальним приладдям та комплектами електромонтажних інструментів. Це створює умови для швидкого та якісного виконання монтажних робіт будь-якої складності.

У розпорядженні інженерно-технічного персоналу знаходиться комп’ютерна техніка та відповідне програмне забезпечення. Компанія дбає про поновлення нормативної бази, відповідно до змін, що відбуваються у сфері удосконалення технологій енергопостачання.

Потрібна професійна консультація?

Задайте запитання і ми зв’яжемось з Вами в найближчий час.