Альтернативна енергетика

pánales-solares

Використання сонячної енергії для потреб побутового споживання вже давно не новинка для жителів України. Принцип продажу надлишків енергії державі і заробітку на цьому – теж вельми успішна практика. Є ще один незаперечний плюс у «зеленій» енергетиці – це абсолютна екологічність. Жоден з апаратів, що застосовується в цій системі, не виділяє таку кількість шкідливих речовин, як теплові або атомні підприємства, не кажучи вже про масштабність аварій на сонячних і традиційних електростанціях.

Зараз є всі технологічні можливості для того, щоб встановити сонячні електростанції на дахах приватних будинків, гаражів та підсобних об’єктів, на спорудах всіх типів і навіть на парканах.

Що таке “зелений тариф”?

“Зелений тариф” – це економічний механізм, основною метою якого є стимуляція генерації електроенергії засобами відновлюваної енергетики, а також залучення інвестицій у цю сферу. На законодавчому рівні затверджена і працює програма, яка гарантує довгострокову закупівлю виробленої електроенергії за спеціальними завищеними тарифами.

З 2009 року “зелений тариф” використовували в тій чи іншій формі у 63 країнах світу, включно з Україною.

Для підключення “зеленого тарифу” необхідно пройти наступні етапи:
  • Монтаж сонячних батарей та мережевого інвертора загальною вихідною потужністю до 30 кВт.
  • Подача заяви, схеми підключення та сертифікатів до енергопостачальної компанії.
  • Встановлення двонаправленого лічильника для замірів зустрічних потоків спожитої/виробленої електроенергії.
  • Укладення договору.
  • Відповідно до норм, встановлених ЗУ «Про електроенергетику», споживач має право одержувати комерційну вигоду – продавати електричну енергію в обсягах, що перевищують місячні норми споживання електроенергії, встановлені для приватних домогосподарств у рамках так званого “зеленого тарифу”.

Наша компанія Leo energy допоможе вам з підбором обладнання та монтажу і подати документи на “зелений тариф”.

Потрібна професійна консультація?

Потрібна професійна консультація? Задайте будь ласка Ваше запитання і ми зв’яжемось з Вами в найближчий час