Електрощитове обладнання

електрощитове обладнання 2

Електрощитове обладнання – це комплекс технічних електроприладів, пристроїв і схем, які забезпечують об’єкт безперебійно електричною енергією. Підібрати щитові системи для будинку, офісу, складу та іншого житлового або нежитлового приміщення можна онлайн на сайті “LeoEnergy”.

Переваги замовлення електрощитового обладнання в “LeoEnergy”

Компанія “LeoEnergy” займається розробкою, проектуванням, виготовленням, монтажем та налаштуванням трансформаторних підстанцій, електричних мереж за готовими та індивідуальними схемами. До електрощитового обладнання належать:

  • щитові системи;
  • ввідно-розподільні пристрої, розподільні пункти;
  • пристрої модульного типу;
  • автоматичні блоки;
  • конденсаторні установки та інше.

Клієнти фірми “LeoEnergy” при співробітництві гарантовано отримують високоякісне обладнання, яке відповідає всім нормам і стандартам, оперативність виконання робіт за привабливими цінами. Спеціалісти використовують сучасні методи монтажу електроприладів, обов’язково перевіряють коректність функціонування приладів, проводять консультацію щодо технічних особливостей роботи електрощитового обладнання.

За якими критеріями слід обирати електроустановку

Вибір електроустановки залежить від площі об’єкта, особливостей і специфіки його призначення (будівництво, промисловість, житловий комплекс і т.д.), в якому стані знаходиться діюча електромережа. Іноді досить встановити лише нову щитову систему, а в деяких випадках без переробки схеми електричної мережі, заміни кабелів й іншого обладнання не обійтися.

Незалежно від того, який вид електрощитового обладнання було обрано, електроустановка повинна бути перш за все безпечною. Щитові системи компанії “LeoEnergy” відповідають всім вимогам протипожежної безпеки, мають супровідну документацію, яка підтверджує якість приладів та обладнання.

Потрібна професійна консультація?

Потрібна професійна консультація? Задайте будь ласка Ваше запитання і ми зв’яжемось з Вами в найближчий час